1.5.2017

O tkaničkách

Kvalitní české tkaničky, které díky své technologii brání rozvazování. Pestrý design, ale nutí smyčku zkontrolovat. Snažíme se vytvářet tkaničky, které budou jiné než ostatní. Technologie je chráněna patentem a design všem ukáže, že vlastníte jedinečnou tkaničku. Do budoucna se můžete těšit na další veselé smyčky.  

Tkaničky se prodávají po jedné, proto můžete volit různé varianty a vytvořit si tak originální pár. Nikdy nebyly tkaničky oceňovány za práci, kterou na botě odvádějí, proto si zaslouží více pozornosti a s designem, který u nás pořídíte, určitě pozornosti neuniknout.

Aby se tkanička Happy Loop nerozvazovala, je speciálně proplétána.  Vznikají na ní „výstupky“, které po utažení smyčky zůstávají ve stejném bodě utažení. Díky firmě PROMA Šumperk s.r.o., můžeme vytvářet barevnou škálu těchto úžasných tkaniček, které se jen tak neokoukají.

Chceme, abyste i vy byli naší součástí. Pokud si myslíte, že máte zajímavý nápad na design tkaničky, napište nám a třeba i vaši tkaničku někdo zaváže.